POLECANE NIERUCHOMOŚCI

Realizacja inwestycji

Nowoczesne parki handlowe, sklepy wielkoformatowe oraz powierzchnie komercyjne na wynajem

Kontakt:
mieszkaj@pzepr.pl


USŁUGI DORADCZE


Prowadzimy usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Udzielmy porad dotyczących głównie problemów związanych z działalnością Wspólnoty Mieszkaniowej. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kreatywność z pewnością rozwiążą kwestie sporne lub wzbogacą Państwa wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Życzliwość pracowników oraz chęć niesienia pomocy staną się niezastąpnione. Dbamy o właściwe relacje między zarządca a właścicielem, co umożliwi bezsporną współpracę.

Udzielamy porad właścicielom nieruchomości głównie w celach:

finansowych
utylitarnych
społeczno – gospodarczych

Kwestie finansowe związane są z dochodami z nieruchomości oczekiwanymi przez właściciela. Cele utylitarne podkreślają główne warunki funkcji użytkowych. Udzielamy również porad dotyczących kwestii społeczno–gospodarczych, preferowanych przez właściciela obiektu publicznego.

Nasi doradcy posiadają gruntowną i niezastąpioną wiedzę w wielu dziedzinach prawa: postępowania administracyjnego, cywilnego, finansowego, budowlanego, gospodarki nieruchomościami oraz wielu innych zagadnień.

Porad udzielamy drogą telefoniczą lub mailową.

Analiza lokali mieszkalnych i biurowych w dużych miastach

Strona powstała z myślą o wszystkich osobach pasjonujących się nieruchomościami powstającymi na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat w Polsce. Jeśli szukasz interesujących informacji na temat obiektów budowlanych (biurowych, mieszkalnych, komercyjnych), trafiłeś idealnie. Zamieszczone analizy wykonywane są hobbystycznie, dlatego z góry proszę o wyrozumiałość. jeśli masz jakieś pytania, sugestie czy wątpliwości, po prostu napisz. Skontaktujesz się zemną za pośrednictwem tej strony. Pozdrawiam i zapraszam do czytania.