sobota, 19 czerwca
Shadow

3-skrzydłowy parawan, polirattanowy, brązowy, 180×200 cm

3-skrzydłowy parawan, polirattanowy, brązowy, 180×200 cm

Cena regularna: 675.92 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 3-skrzydłowy parawan, polirattanowy, brązowy, 180×200 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 3-skrzydłowy parawan, polirattanowy, brązowy, 180×200 cm

Zapewnij sobie poczucie prywatności w dowolnej przestrzeni w domu przy pomocy naszego parawanu. Ten składany ekran został zaprojektowany jako znakomite połączenie formy i funkcjonalności. Możesz go wykorzystać do przedzielenia pomieszczenia w prosty i bardzo praktyczny sposób. Parawan jest idealny dla tych, którzy potrzebują prywatności w sypialni lub chcą oddzielić swoją przestrzeń. Składający się z ramy z mocnej stali oraz eleganckiej, ręcznej plecionki z polirattanu parawan jest stabilny i trwały. Gdy nie jest on w użyciu, można go z łatwością złożyć, aby zaoszczędzić miejsce. Montaż parawanu jest prosty.Kolor: brązowy Materiał: polirattan, stal Wymiary: 180 x 200 cm (szer. x wys.) Z 3 panelami Wymagany montaż: tak Waga 9.1 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o 3-skrzydłowy parawan, polirattanowy, brązowy, 180×200 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Parawany
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 3-skrzydłowy parawan, polirattanowy, brązowy, 180×200 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *