piątek, 23 lipca
Shadow

4-cz. zestaw ogrodowy, czerwone poduszki, palety z drewna FSC

4-cz. zestaw ogrodowy, czerwone poduszki, palety z drewna FSC

Cena regularna: 3027.38 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 4-cz. zestaw ogrodowy, czerwone poduszki, palety z drewna FSC, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 4-cz. zestaw ogrodowy, czerwone poduszki, palety z drewna FSC

Nasz ogrodowy zestaw wypoczynkowy z palet będzie idealnym wyborem do relaksu i korzystania ze świeżego powietrza lub drzemki czy pogawędek z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki ponadczasowej konstrukcji z palet komplet ten wniesie odrobinę rustykalnego uroku na Twoje patio, do ogrodu lub salonu. Wykonany z impregnowanego drewna sosnowego z certyfikatem FSC zestaw wypoczynkowy do ogrodu jest trwały, odporny na czynniki pogodowe i przyjazny dla środowiska. Charakteryzuje się solidną konstrukcją i łatwością w utrzymaniu. Zestaw jest dostarczany wraz z grubo wypełnionymi poduszkami, dzięki czemu oferuje najwyższy komfort. Stolik kawowy jest idealny do postawienia przekąsek i napojów w zasięgu ręki. Dostawa obejmuje 2 sofy dwuosobowe, 1 narożną sofę dwuosobową, stolik kawowy oraz zdejmowane poduszki na siedziska i oparcia. Montaż mebli jest łatwy. Prosimy mieć na uwadze, że drewno to materiał naturalny i może wykazywać drobne niedoskonałości.Kolor poduszek: czerwony Materiał: impregnowane na zielono drewno sosnowe (certyfikat FSC) Wymiary zestawu wypoczynkowego: 220 x 176 x 65 cm (szer. x gł. x wys.) Szerokość siedziska: 200 cm Głębokość siedziska: 50/165 cm Wysokość siedziska nad ziemią (bez poduszki): 25 cm Grubość poduszki: 10 cm Wymiary stolika kawowego: 60 x 60 x 25 cm (dł. x szer. x wys.) Produkt odpowiedni do użytkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz Zawartość przesyłki: 2 x dwuosobowa sofa 1 x narożna sofa dwuosobowa 1 x stolik kawowy Zdejmowane poduszki na siedzisko i oparcie Materiał: Poliester: 100% Waga 85 kg

 

Informacje o 4-cz. zestaw ogrodowy, czerwone poduszki, palety z drewna FSC

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zestawy mebli ogrodowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 4-cz. zestaw ogrodowy, czerwone poduszki, palety z drewna FSC, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *