piątek, 23 lipca
Shadow

4-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, palety z FSC, zielone

4-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, palety z FSC, zielone

Cena regularna: 1223.51 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 4-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, palety z FSC, zielone, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 4-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, palety z FSC, zielone

Nasz ogrodowy zestaw wypoczynkowy z palet będzie idealnym wyborem by zrelaksować się i skorzystać ze świeżego powietrza, zdrzemnąć się czy pogawędzić z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki ponadczasowej konstrukcji z palet komplet ten wniesie odrobinę rustykalnego uroku na Twoje patio, do ogrodu lub salonu. Wykonany z impregnowanego drewna sosnowego z certyfikatem FSC zestaw wypoczynkowy do ogrodu jest trwały, odporny na czynniki pogodowe i przyjazny dla środowiska. Charakteryzuje się solidną konstrukcją i łatwością w utrzymaniu. W połączeniu z grubo wypełnionymi poduszkami (nie są one częścią zestawu), oferuje najwyższy komfort. Stolik kawowy jest idealny do postawienia przekąsek i napojów w zasięgu ręki. Montaż mebli jest łatwy. Prosimy mieć na uwadze, że drewno to materiał naturalny i może wykazywać drobne niedoskonałości.Kolor: zielony Materiał: impregnowane drewno sosnowe (certyfikat FSC) Wymiary zestawu wypoczynkowego: 220 x 176 x 55 cm (szer. x gł. x wys.) Wysokość siedziska nad ziemią: 25 cm Wymiary stolika kawowego: 60 x 60 x 25 cm (dł. x szer. x wys.) Produkt odpowiedni do użytkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz Zawartość przesyłki: 2 x ławka z palet 1 x ławka rogowa wykonana z palet 1 x puf wykonany z palet Waga 73 kg

 

Informacje o 4-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, palety z FSC, zielone

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zestawy mebli ogrodowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 4-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, palety z FSC, zielone, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *