poniedziałek, 26 lipca
Shadow

4 cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE szary

4 cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE szary

Cena regularna: 3689.06 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 4 cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE szary, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 4 cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE szary

Ten zestaw z polirattanu składa się z 2 sof, 2 leżaków, 5 poduszek i 2 poduszek na siedziska, umożliwiając cieszenie się specjalnymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną. Zestaw wypoczynkowy można ustawić na różne sposoby z ruchomymi leżakami. Dzięki odpornemu na warunki atmosferyczne rattanowi PE zestaw jest łatwy w czyszczeniu, wytrzymały, a także nadaje się do codziennego użytku na zewnątrz. Stalowa rama malowana proszkowo zapewnia trwałość i stabilność zestawu. Dzięki temu, że konstrukcja jest lekka, wszystkie elementy można przestawiać, aby pasowały do każdego miejsca. Zestaw zapewnia najwyższy komfort dzięki grubym poduszkom na oparcia i siedziska. Łatwe w utrzymaniu poszewki z poliestrowej tkaniny można zdjąć i wyprać. Zestaw jest prosty w montażu. Uwaga: na czas deszczu, śniegu lub mrozu zalecamy przykryć meble, aby zapewnić ich dłuższą trwałość.Kolor: szary Materiał: rattan PE (polietylenowy) + kryta proszkowo stal Materiał poszewek na poduszki: 100% poliester Wymiary całkowite: 240 x 74 x 65 cm (szer. x gł. x wys.) Wymiary leżaka: 150 x 60 x 34,5 cm (dł. x szer. x wys.) Grubość poduszki: 15 cm Grubość poduszki na siedzisko: 7 cm Zawartość przesyłki: 2 x sofa 2 x leżak 5 x poduszka ozdobna 2 x poduszka na siedzisko Waga 44 kg

 

Informacje o 4 cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE szary

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zestawy mebli ogrodowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 4 cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE szary, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *