sobota, 19 czerwca
Shadow

4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 60x24x142 cm

4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 60x24x142 cm

Cena regularna: 326.54 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 60x24x142 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 60x24x142 cm

Nowoczesna, stylowa i minimalistyczna forma regału sprawia, że będzie on pasował do większości wnętrz. Można go idealnie dopasować do wystroju Twojego domu, aby dodać poczucie nowoczesności do danego wnętrza. Wykonany z jakościowej płyty regał jest stabilny i trwały. Ma on 4 przestronne półki, które zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania i wystawienia dowolnych przedmiotów, jak zbiory kolekcjonerskie, książki, drobiazgi, ramki ze zdjęciami itp. Regał jest łatwy w montażu.Kolor: czarny o wysokim połysku Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 60 x 24 x 142 cm (szer. x gł. x wys.) Z 4 otwartymi półkami Produkt łatwy w konserwacji i utrzymaniu w czystości Wymagany montaż: tak OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, należy użyć dołączonych elementów do mocowania na ścianie. Więcej informacji na temat zabezpieczenia mebli przed przewróceniem można znaleźć tutaj https://www.vidaxl.pl/media/wysiwyg/documents/prevent_tipping_over/PL.pdf Waga 18.7 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 60x24x142 cm

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Regały i Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 4-poziomowy regał, wysoki połysk, czarny, 60x24x142 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *