czwartek, 5 sierpnia
Shadow

5-cz. zestaw mebli ogrodowych, stalowy, czarny

5-cz. zestaw mebli ogrodowych, stalowy, czarny

Cena regularna: 1046.68 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 5-cz. zestaw mebli ogrodowych, stalowy, czarny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 5-cz. zestaw mebli ogrodowych, stalowy, czarny

Zestaw wyrafinowanych mebli ogrodowych będzie stanowić centralny punkt w Twoim ogrodzie, na tarasie lub w salonie. Wygodne krzesła wykonane są z wysokiej jakości stali krytej proszkowo. Dzięki wytrzymałej tkaninie textilene z wodoodpornym podbiciem nasze krzesła są bardzo wygodne, odporne na warunki pogodowe i łatwe w czyszczeniu. Można je ustawiać w stos, aby zaoszczędzić miejsce. Stół wyposażono w blat o grubości 5 mm wykonany z hartowanego, wzorzystego szkła, na którym możesz stawiać szklanki z napojem, przekąski lub przedmioty dekoracyjne. Ma on również ramę z krytej proszkowo stali, która jest bardzo wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Dzięki otworom na parasol: w blacie i poniżej niego, możesz z łatwością zamocować w nim parasol ogrodowy, aby stworzyć nieco cienia w upalne, letnie dni. Montaż jest prosty. Przesyłka obejmuje 1 stół i 4 krzesła z tkaniny textilene Uwaga: zalecamy przykrycie zestawu na czas opadów deszczu, śniegu i mrozu.Kolor stołu i krzeseł: czarny Materiał stołu: kryta proszkowo stalowa rama + blat z hartowanego szkła Materiał krzeseł: kryta proszkowo stalowa rama + siedzisko i oparcie z tkaniny textilene z podbiciem Wymiary stołu: 80 x 71 cm (śr. x wys.) Wymiary krzesła: 51 x 66 x 88 cm (szer. x gł. x wys.) Szerokość siedziska: 50 cm Głębokość siedziska: 45 cm Wysokość siedziska nad ziemią: 40 cm Wysokość podłokietników nad ziemią: 59 cm Stół z otworami do zamontowania parasola Blat ze szkła wzorzystego o grubości 5 mm Krzesła składane w stos W skład przesyłki wchodzi 1 stół i 4 krzesła Materiał: Poliester: 30%, PCV: 70% Waga 25 kg

 

Informacje o 5-cz. zestaw mebli ogrodowych, stalowy, czarny

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zestawy mebli ogrodowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 5-cz. zestaw mebli ogrodowych, stalowy, czarny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *