poniedziałek, 26 lipca
Shadow

7-częściowy zestaw mebli barowych, drewno z odzysku, kolorowy

7-częściowy zestaw mebli barowych, drewno z odzysku, kolorowy

Cena regularna: 4116.86 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: 7-częściowy zestaw mebli barowych, drewno z odzysku, kolorowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: 7-częściowy zestaw mebli barowych, drewno z odzysku, kolorowy

Zestaw mebli barowych w stylu retro emanuje industrialnym wdziękiem i będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego domu. Stolik i krzesła barowe wykonano z litego drewna odzyskanego z legarów, podłóg i elementów konstrukcyjnych budynków przeznaczonych do rozbiórki, które może składać się z różnych gatunków drewna, takich jak sheesham (drzewo różane), sosna, tek, buk, dąb, cedr, mango, akacja itp. Oznacza to, że zastosowany materiał zachowuje właściwości różnych rodzajów drewna. Odzyskane drewno jest już postarzone, spłowiałe i wysuszone, więc nie wypacza się ani nie wygina. Piękna struktura drewna sprawia, że każdy mebel jest niepowtarzalny i nieco inny od pozostałych. Znaki zużycia i widoczne słoje nadają każdemu z nich swoją historię i niepowtarzalny wygląd. Wszystkie etapy procesu produkcyjnego, takie jak szlifowanie, malowanie i lakierowanie, przeprowadzono z najwyższą starannością. Stalowa rama dodaje stołowi stabilności oraz industrialnego charakteru. Podpórki na nogi zapewniają wygodę siedzenia. Montaż jest prosty. Przesyłka obejmuje 1 stół i 6 krzeseł barowych. Ważna informacja: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest niepowtarzalny; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno z odzysku + stal malowana proszkowo Wymiary stołu: 150 x 70 x 107 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary krzesła: 45 x 36 x 99 cm (szer. x gł. x wys.) Szerokość siedziska: 35 cm Głębokość siedziska: 30 cm Wysokość siedziska nad ziemią: 74 cm Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Prosty montaż Przesyłka obejmuje 1 stół oraz 6 krzeseł barowych Waga 90 kg

 

Informacje o 7-częściowy zestaw mebli barowych, drewno z odzysku, kolorowy

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Zestawy mebli barowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu 7-częściowy zestaw mebli barowych, drewno z odzysku, kolorowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *