wtorek, 15 czerwca
Shadow

Altana ogrodowa z moskitierą, 3x3x2,73 m, kremowa, 180 g/m²

Altana ogrodowa z moskitierą, 3x3x2,73 m, kremowa, 180 g/m²

Cena regularna: 1421.72 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Altana ogrodowa z moskitierą, 3x3x2,73 m, kremowa, 180 g/m², dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Altana ogrodowa z moskitierą, 3x3x2,73 m, kremowa, 180 g/m²

Jeśli szukasz zadaszenia na imprezę pod chmurką, to ta altana jest idealnym wyborem do Twojego ogrodu, pozwalając w pełni wykorzystać jego przestrzeń. Rama ma solidną, metalową konstrukcję, która zapewnia jej trwałość i stabilność. Dach z tkaniny zabezpieczy przed palącym słońcem, pozwalając Ci cieszyć się większym komfortem podczas aktywności na świeżym powietrzu. Namiot wyposażony w moskitiery ochroni Cię przed owadami i komarami, dzięki czemu możesz cieszyć się wolnym czasem na świeżym powietrzu. Ponadto tę altanę można ustawić w krótkim czasie. Nasze zadaszenie jest łatwe w montażu. UWAGA: tego produktu NIE WOLNO używać podczas złej pogody, takiej jak silny wiatr, intensywne opady deszczu lub śniegu, burzy, itp. Kolor: kremowy Materiał: malowana proszkowo stal, tkanina (100% poliester) Wymiary całkowite: 3 x 3 x 2,73 m (dł. x szer. x wys.) Gramatura tkaniny: 180 g/m² Z moskitierą Rama z rzeźbieniami w formie kwiatów i liści Produkt odporny na czynniki pogodowe Wymagany montaż: tak Waga 33.5 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Altana ogrodowa z moskitierą, 3x3x2,73 m, kremowa, 180 g/m²

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Altany
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Altana ogrodowa z moskitierą, 3x3x2,73 m, kremowa, 180 g/m², dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *