sobota, 19 czerwca
Shadow

FMD Półka wisząca z 9 przegrodami, antyczny dąb i biel

FMD Półka wisząca z 9 przegrodami, antyczny dąb i biel

Cena regularna: 478.44 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: FMD Półka wisząca z 9 przegrodami, antyczny dąb i biel, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: FMD Półka wisząca z 9 przegrodami, antyczny dąb i biel

Nowoczesna półka ścienna firmy FMD to wszechstronny mebel, składający się z 9 przegródek w różnych rozmiarach, ułożonych w ciekawy wzór tworzący prostokąt. Kiedy wypełnisz ten mebel książkami i swoimi ulubionymi bibelotami, uzyskasz pełen wdzięku, dekoracyjny efekt. Twoja dotąd pusta ściana zamieni się w element wystroju domu! Wyszukana półka ścienna marki FMD wykonana jest z pokrytej melaminą płyty wiórowej w ciepłym, dębowym kolorze, który będzie pasować do niemal każdego wystroju wnętrza.Kolor: dąb antyczny i biały z połyskiem Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Wymiary: 90 x 16 x 78,2 cm (szer. x gł. x wys.) Półka ścienna z 9 przegródkami w różnych rozmiarach Każda przegródka wytrzyma obciążenie do 5 kg (małe przegródki do 3 kg) Prosty montaż Przesyłka obejmuje wyłącznie mebel Waga 12.13 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o FMD Półka wisząca z 9 przegrodami, antyczny dąb i biel

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Półki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu FMD Półka wisząca z 9 przegrodami, antyczny dąb i biel, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *