czwartek, 5 sierpnia
Shadow

Huśtawka dla dzieci z pasem bezpieczeństwa, PP, czerwona

Huśtawka dla dzieci z pasem bezpieczeństwa, PP, czerwona

Cena regularna: 236.72 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Huśtawka dla dzieci z pasem bezpieczeństwa, PP, czerwona, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Huśtawka dla dzieci z pasem bezpieczeństwa, PP, czerwona

Wyobraź sobie radość, jaką przyniesie Twojemu dziecku bujanie się na podwórku na tej bezpiecznej huśtawce! Wyposażona w pałąk i pas bezpieczeństwa huśtawka dla dzieci zapewni Twoim maluszkom komfort i bezpieczeństwo. Radosne kolory wzmogą zainteresowanie dziecka. Wykonana z PP (polipropylenu) huśtawka jest wysoce odporna na warunki atmosferyczne i odpowiednia do użytkowania na podwórku oraz w ogrodzie. Huśtawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy. Należy zawsze upewnić się, że zabawka jest używana pod nadzorem osoby dorosłej. Kolor: czerwony i żółty Wymiary: 36 x 43 x 42 cm (szer. x gł. x wys.) Materiał: polipropylen (PP) i lina z polietylenu (PE) Waga: 1 kg Z pałąkiem i pasem bezpieczeństwa Długość liny jest regulowana za pomocą haczyków Dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy Waga 2 kg

 

Informacje o Huśtawka dla dzieci z pasem bezpieczeństwa, PP, czerwona

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zabawki do ogrodu dla dzieci
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Huśtawka dla dzieci z pasem bezpieczeństwa, PP, czerwona, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *