poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Krzesła konferencyjne 6 szt. drewno i sztuczna skóra brązowe

Krzesła konferencyjne 6 szt. drewno i sztuczna skóra brązowe

Cena regularna: 5032.35 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesła konferencyjne 6 szt. drewno i sztuczna skóra brązowe, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesła konferencyjne 6 szt. drewno i sztuczna skóra brązowe

Nasze krzesło prezentuje ponadczasową, elegancką formę, która będzie się zdecydowanie wyróżniać z otoczenia. Siedzenie na nim z książką lub przy posiłku w słoneczną niedzielę z pewnością sprawi dużo przyjemności. Pokryte gładkim i miękkim w dotyku obiciem krzesło zapewni Ci komfort siedzenia i jest łatwe do czyszczenia. Atrakcyjne krzesło do jadalni z drewnianą ramą jest zarówno nowoczesne, jak i ponadczasowe i posłuży przez lata. W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł do jadalniWymiary całkowite: 53 x 52 x 70 cm Szerokość siedziska: 42 cm Głębokość siedziska: 39,5 cm Wysokość siedziska nad ziemią: 49 cm Wysokość oparcia: 25,5 cm Materiał ramy: sklejka Ilość: 6 sztuk Materiał: Bawełna: 45%, Poliuretan: 55%Waga 55 kg

 

Informacje o Krzesła konferencyjne 6 szt. drewno i sztuczna skóra brązowe

Kategoria: Meble > Krzesła do domu > Krzesła konferencyjne
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesła konferencyjne 6 szt. drewno i sztuczna skóra brązowe, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *