poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Krzesła z drewna akacjowego stylizowanego na sheesham, 4 szt.

Krzesła z drewna akacjowego stylizowanego na sheesham, 4 szt.

Cena regularna: 1763.98 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesła z drewna akacjowego stylizowanego na sheesham, 4 szt., dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesła z drewna akacjowego stylizowanego na sheesham, 4 szt.

Zestaw 4 krzeseł o prostej, nowoczesnej formie wniesie odrobinę elegancji do Twojego wystroju wnętrza! Krzesła wykonano z litego drewna akacjowego stylizowanego na sheesham, co sprawia, że są solidne i trwałe. Akacja to twarde drzewo tropikalne o przepięknym usłojeniu, które posłuży przez wiele lat. Sheesham, znany także jako drzewo różane lub palisander, również charakteryzuje się bogatą strukturą. Każdy etap produkcji, taki jak szlifowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzono z najwyższą starannością. Krzesła dostarczane są już złożone, montaż nie jest wymagany. W skład przesyłki wchodzą 4 krzesła do jadalni. Ważna informacja: struktura drewna i kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy Materiał: lite drewno akacjowe stylizowane na sheesham + stalowe ramy Wymiary: 43 x 43 x 90 cm (szer. x gł. x wys.) Wysokość siedziska nad ziemią: 45 cm Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana W skład przesyłki wchodzą 4 krzesła jadalniane Nie jest wymagany montaż Waga 41 kg

 

Informacje o Krzesła z drewna akacjowego stylizowanego na sheesham, 4 szt.

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Krzesła ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesła z drewna akacjowego stylizowanego na sheesham, 4 szt., dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *