sobota, 19 czerwca
Shadow

Krzesło ogrodowe, szare, lite drewno eukaliptusowe i textilene

Krzesło ogrodowe, szare, lite drewno eukaliptusowe i textilene

Cena regularna: 771.47 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesło ogrodowe, szare, lite drewno eukaliptusowe i textilene, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesło ogrodowe, szare, lite drewno eukaliptusowe i textilene

To drewniane krzesło ogrodowe łączy styl i funkcjonalność, dodając odrobinę uroku Twojemu ogrodowi lub innej przestrzeni na świeżym powietrzu. To krzesło ogrodowe wykonano z litego drewna eukaliptusowego, wykończonego naturalnym olejem, które jest odporne na warunki atmosferyczne i bardzo trwałe. Sprawdzi się świetnie do użytkowania na świeżym powietrzu. To krzesło zaprojektowano z mocnym i oddychającym tworzywem textilene, zapewniając najwyższy komfort w czasie odpoczynku. Jest również łatwe do czyszczenia i utrzymania. Produkt jest prosty w montażu.Kolor: szary Materiał: lite drewno eukaliptusowe wykończone naturalnym olejem, textilene Wymiary całkowite: 64 x 92 x 83 cm (szer. x gł. x wys.) Podłokietniki: tak Wymagany montaż: tak Waga 9.5 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Krzesło ogrodowe, szare, lite drewno eukaliptusowe i textilene

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Krzesła ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesło ogrodowe, szare, lite drewno eukaliptusowe i textilene, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *