sobota, 19 czerwca
Shadow

Ławka do przechowywania, 3 szuflady, drewno mango, 120x30x40 cm

Ławka do przechowywania, 3 szuflady, drewno mango, 120x30x40 cm

Cena regularna: 2263.05 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Ławka do przechowywania, 3 szuflady, drewno mango, 120x30x40 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Ławka do przechowywania, 3 szuflady, drewno mango, 120x30x40 cm

Ta ławka do przechowywania w stylu industrialnym emanuje zabytkowym urokiem i będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego salonu, korytarza czy przedpokoju. Ławka do przedpokoju została wykonana ręcznie z surowego drewna mango, które jest solidne, stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania dodaje mu niepowtarzalnego uroku stylu retro. Każdy etap procesu jest przeprowadzany z najwyższą uwagą (polerowanie, malowanie, lakierowanie). Rzemiosło oraz piękna struktura drewna czynią każdy mebel nietypowym i nieco innym od poprzedniego. Wykonane z trwałego, kutego żelaza ramy dodają konstrukcji stabilności. Ponadto, 3 duże szuflady zapewniają wystarczającą ilość miejsca na przedmioty, które chcesz mieć w zasięgu ręki. Ważna informacja: kolory poszczególnych mebli mogą się różnić, co sprawia, że każda z naszych ławek w stylu vintage jest unikatowa. Wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy i czarny Materiał: Solidne drewno mango + kuta, żelazna rama Wymiary: 120 x 30 x 40 cm (dł. x szer. x wys.) Ze zintegrowaną poduszką Z 3 szufladami Powierzchnia szlifowana i lakierowana Materiał: Bawełna: 100% Waga 31 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Ławka do przechowywania, 3 szuflady, drewno mango, 120x30x40 cm

Kategoria: Meble > Krzesła do domu > Ławki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Ławka do przechowywania, 3 szuflady, drewno mango, 120x30x40 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *