piątek, 23 lipca
Shadow

Łóżko ogrodowe z baldachimem polirattan czarne

Łóżko ogrodowe z baldachimem polirattan czarne

Cena regularna: 2639.53 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Łóżko ogrodowe z baldachimem polirattan czarne, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Łóżko ogrodowe z baldachimem polirattan czarne

Łóżko ogrodowe z baldachimem jest idealnym połączeniem stylu i funkcjonalności. Łóżko ogrodowe z baldachimem wykonane zostało z odpornego na warunki atmosferyczne i wodoszczelnego polirattanu, dzięki czemu świetnie się nadaje do całorocznego użytku na świeżym powietrzu. Dzięki krytej proszkowo stalowej ramie łóżko ogrodowe z baldachimem jest stabilne i wytrzymałe, a zastosowany rattan PE sprawia, że łatwo się je czyści. Wygodne, grubo wyściełane poduszki wyprodukowane są z wodoodpornego poliestru. Poszewki poduszek zapinane są na suwaki, można je więc zdjąć i wyprać. Leżak można ustawić według własnych potrzeb, do wyboru jest 7 pozycji, po obydwu stronach. Zasłony zostały wykonane z poliestru odpornego na promieniowanie UV, dzięki czemu uchronią Cię przed szkodliwym działaniem słońca. Baldachim można też zdjąć i schować, jeśli nie chcesz z niego korzystać. Łóżko ogrodowe z baldachimem jest bardzo łatwe w montażu. Przesyłka zawiera: 1 podwójne łóżko ogrodowe z baldachimem, 2 duże poduszki i 1 zestaw zasłon. Zalecamy przykrycie zestawu na czas deszczu, śniegu i mrozu. Podwójne łóżko ogrodowe z 2 zdejmowanymi poduszkami i zasłonami z każdej strony Kolor rattanu: czarny. Kolor poduszek i zasłon: kremowy. Materiał: rattan PE + kryta proszkowo stalowa rama + żelazny słup + chromowe nóżki Materiał wykonania poduszek i zasłon: 100% poliester Wymiary: 197 x 140 x 180 cm (dł. x szer. x wys.) Grubość poduszek: 6 cm Możliwość wybrania 1 z 7 pozycji ustawień łóżka z baldachimem. Zasłony są rozwieszone na narożnych słupkach. Produkt odporny na czynniki pogodowe.Waga 36 kg

 

Informacje o Łóżko ogrodowe z baldachimem polirattan czarne

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Łóżka ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Łóżko ogrodowe z baldachimem polirattan czarne, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *