środa, 23 czerwca
Shadow

Łóżko z materacem memory, sztuczna skóra, 120 x 200 cm

Łóżko z materacem memory, sztuczna skóra, 120 x 200 cm

Cena regularna: 2240.25 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Łóżko z materacem memory, sztuczna skóra, 120 x 200 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Łóżko z materacem memory, sztuczna skóra, 120 x 200 cm

Ta klasyczna rama łóżka stanie się głównym punktem Twojej sypialni. Rama łóżka wyróżnia się subtelnym, a jednocześnie eleganckim wyglądem i doda szyku do wystroju Twojej sypialni. Rama wykonana z żelaza i sklejki jest wyjątkowo wytrzymała i trwała. Nogi z krytej proszkowo stali zwiększają wytrzymałość mebla. Ponadto tapicerowane mocną sztuczną skórą łóżko emanuje zachęcającym wyglądem i jest łatwe do czyszczenia. Dołączony materac z pianki memory o grubości około 17 cm ma nieporównywalną gęstość i twardość. Po użyciu szybko powróci do pierwotnego kształtu. Dodatkowo materac składa się z 5 warstw, od góry do dołu: pokrycie z tkaniny poliestrowej, pianka memory 40 D o grubości 2 cm, normalna pianka o grubości 14 cm, pianka o grubości 1 cm i pokrycie z tkaniny poliestrowej. Prosimy pamiętać, że ze względów higienicznych materac nie może zostać zwrócony, jeżeli jego opakowanie zostało otwarte lub zdjęte. Rama łóżka: Kolor: biały i czarny Materiał: żelazna rama + MDF + nogi z krytej proszkowo stali Materiał zagłówka: sklejka + sztuczna skóra Wymiary całkowite: 210 x 125 x 68 cm (dł. x szer. x wys.) Materac z pianki memory: Kolor: biały Materiał: 100% poliester Wymiary: 200 x 120 x 17 cm (dł. x szer. x wys.) Składa się z 5 warstw Waga 35 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Łóżko z materacem memory, sztuczna skóra, 120 x 200 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Łóżka
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Łóżko z materacem memory, sztuczna skóra, 120 x 200 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *