piątek, 23 lipca
Shadow

Materac, 100×200 cm, 7 stref, sprężyny kieszeniowe, 20 cm, H3

Materac, 100×200 cm, 7 stref, sprężyny kieszeniowe, 20 cm, H3

Cena regularna: 1099.45 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Materac, 100×200 cm, 7 stref, sprężyny kieszeniowe, 20 cm, H3, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Materac, 100×200 cm, 7 stref, sprężyny kieszeniowe, 20 cm, H3

Jesteś zmęczony swoim starym zużytym materacem i szukasz lepszego sposobu na nocny odpoczynek? Ciesz się spokojnym snem na naszym materacu kieszeniowym z 7 strefami 7 Zone o twardości H3! Gruby na około 20 cm materac nie tylko zapewnia spokojny sen, ale także chroni zdrowie Twojego kręgosłupa. 1. Sprężyny kieszeniowe, technologia pianki z 7 strefamiKieszeniowy materac sprężynowy zawiera pojedyncze sprężyny umieszczone w osobnych kieszeniach z materiału i wypełnienia, aby zapewnić wsparcie całego ciała i zapobiegać zwijaniu się. 7 stref oznacza, że 7 różnych części materaca zapewnia różne poziomy podparcia, co pomaga lepiej utrzymać kręgosłup. Dlatego materac z 7 strefami zapewnia niezrównane wsparcie dla całego ciała, z miękkim podparciem ramion i mocnym podparciem bioder i dolnej części pleców, zapewniając zdrowszy sen. 2. Zmniejszenie naciskuMaterac może zmniejszyć obciążenie punktu nacisku na ciało, umożliwiając zestresowanym kościom i stawom, a zwłaszcza kręgosłupowi i obszarowi szyi wystarczającą regenerację w trakcie nocy. Materac może dopasować się dokładnie do konturu Twojego ciała ułatwiając harmonijny sen. 3. Komfort w każdym miejscuW przeciwieństwie do tradycyjnych materaców z ograniczonymi strefami komfortu nasz materac zapewnia wygodę na całej powierzchni, nawet w rogu lub na krawędzi. Dzięki temu nie musisz wciąż zmieniać pozycji i przewracać się z boku na bok podczas snu. Co więcej, poruszanie się na materacu nie generuje dźwięków. 4. Łatwy do utrzymania w czystościW toku użytkowania na materacu zbiera się dużo potu i innych zabrudzeń, lecz dzięki praktycznemu, biegnącemu po 4 stronach suwakowi możesz bez trudu zdjąć i wyprać pokrowiec, co ułatwia utrzymanie maty w czystości. Zalecamy regularne wietrzenie materaca, gdyż pomoże to przedłużyć jego żywotność.Kolor: biały Materiał: piankowe kieszenie na sprężyny + pianka PU D25 Materiał pokrowca: 100% poliester Wymiary całkowite: 100 x 200 x 20 cm (dł. x szer. x gr.) Grubość pianki: 20 cm Z 240 sprężynami na m² Twardość H3 Pokrowce z możliwością prania Biegnący po 4 stronach suwak Waga 17 kg

 

Informacje o Materac, 100×200 cm, 7 stref, sprężyny kieszeniowe, 20 cm, H3

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Materace do łóżek
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Materac, 100×200 cm, 7 stref, sprężyny kieszeniowe, 20 cm, H3, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *