poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Meble ogrodowe z palet, 2 szt., drewno FSC, czerwone poduszki

Meble ogrodowe z palet, 2 szt., drewno FSC, czerwone poduszki

Cena regularna: 2318.69 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Meble ogrodowe z palet, 2 szt., drewno FSC, czerwone poduszki, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Meble ogrodowe z palet, 2 szt., drewno FSC, czerwone poduszki

Nasz ogrodowy zestaw wypoczynkowy z palet będzie idealnym wyborem do relaksu i korzystania ze świeżego powietrza lub drzemki czy pogawędek z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki ponadczasowej konstrukcji z palet komplet ten wniesie odrobinę rustykalnego uroku na Twoje patio, do ogrodu lub salonu. Wykonany z impregnowanego drewna sosnowego z certyfikatem FSC, zestaw sof ogrodowych jest trwały, odporny na czynniki pogodowe i przyjazny dla środowiska. Ten zestaw mebli na patio ma solidną konstrukcję i wymaga niewielkiej konserwacji. Dostarczane z miękkimi, grubo wyściełanymi poduszkami, nasze sofy ogrodowe zapewnią komfort na najwyższym poziomie. W skład przesyłki wchodzą 2 sofy dwuosobowe ze zdejmowanymi poduszkami na siedziska i oparcia. Montaż mebli jest łatwy. Prosimy mieć na uwadze, że drewno to materiał naturalny i może wykazywać drobne niedoskonałości.Kolor poduszek: czerwony Materiał: impregnowane na zielono drewno sosnowe (certyfikat FSC) Wymiary całkowite: 220 x 66 x 65 cm (szer. x gł. x wys.) Szerokość siedziska: 200 cm Głębokość siedziska: 50 cm Wysokość siedziska nad ziemią (bez poduszki): 25 cm Grubość poduszki: 10 cm Produkt odpowiedni do użytkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz W skład przesyłki wchodzą 2 sofy dwuosobowe ze zdejmowanymi poduszkami na siedziska i oparcia. Materiał: Poliester: 100% Waga 53 kg

 

Informacje o Meble ogrodowe z palet, 2 szt., drewno FSC, czerwone poduszki

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Drewniane meble ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Meble ogrodowe z palet, 2 szt., drewno FSC, czerwone poduszki, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *