sobota, 19 czerwca
Shadow

Moduł sofy narożnej, 1 szt., z poduszkami, aluminium, antracyt

Moduł sofy narożnej, 1 szt., z poduszkami, aluminium, antracyt

Cena regularna: 958.26 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Moduł sofy narożnej, 1 szt., z poduszkami, aluminium, antracyt, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Moduł sofy narożnej, 1 szt., z poduszkami, aluminium, antracyt

Narożne siedzisko łączy styl oraz funkcjonalność i sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Wykonana z aluminium sofa jest odporna na działanie czynników pogodowych i trwała. Jest jednocześnie lekka i modułowa, co daje całkowitą swobodę w przestawianiu i dopasowaniu jej do dowolnego otoczenia. Grube, zdejmowane poduszki są niezwykle wygodne. Możesz połączyć ją z innymi modułowymi segmentami dostępnymi w rozwijanym menu, aby stworzyć własne konfiguracje zestawów wypoczynkowych do ogrodu! Przykłady można znaleźć na ostatnich 9 zdjęciach. Uwaga: zalecamy przykrycie siedziska na czas deszczu, śniegu i mrozu.Kolor poduszki: antracytowy Materiał wykonania sofy: aluminium Materiał poszewek na poduszki: tkanina (100% poliester) Wymiary: 70 x 70 x 64,5 cm (szer. x gł. x wys.) Szerokość siedziska: 64,5 cm Głębokość siedziska: 64,5 cm Wysokość siedziska nad ziemią: 32 cm Grubość poduszki na siedzisko: 7 cm Mebel można ustawić w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni Zawartość przesyłki: 1 x siedzisko narożne 1 x poduszka na siedzisko 1 x poduszka na oparcie Waga 7.3 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Moduł sofy narożnej, 1 szt., z poduszkami, aluminium, antracyt

Kategoria: Meble > Sofy i kanapy > Moduły do sof
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Moduł sofy narożnej, 1 szt., z poduszkami, aluminium, antracyt, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *