czwartek, 5 sierpnia
Shadow

Nakładka na materac, 140×200 cm, pianka memory visco, 6 cm

Nakładka na materac, 140×200 cm, pianka memory visco, 6 cm

Cena regularna: 748.65 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Nakładka na materac, 140×200 cm, pianka memory visco, 6 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Nakładka na materac, 140×200 cm, pianka memory visco, 6 cm

Ciesz się dobrym snem na naszej ekstramiękkiej nakładce na materac! Ta mata o grubości około 6 cm jest wyjątkowo miękka i wygodna. 1. Technologia pianki viscoWykonana z pianki visco nakładka na materac ma otwartokomórkową i przepuszczającą powietrze strukturę, co stwarza optymalne warunki do spania, oraz zapobiega rozwojowi pleśni i gromadzeniu się roztoczy kurzu domowego. Dzięki temu jest idealna dla alergików. Pianka visco została opracowana przez NASA. Może dostosować się do kształtu Twojego ciała bazując na jego temperaturze i wadze. Gdy ogrzany temperaturą ciała materiał mięknie dopasowuje się do jego kształtu pod wpływem wagi użytkownika. 2. Zmniejszenie naciskuNakładka może obniżyć nacisk punktowy na ciało, dostosowując się do jego kształtu i pozwalając zmęczonym kościom i stawom, szczególnie kręgosłupowi i odcinkowi szyjnemu, na dostateczny odpoczynek w ciągu nocy. Mata na materac dopasowuje się do kształtów ciała i oferuje harmonijny sen. Pianka z funkcją zapamiętywania kształtu (memory) pozwala na głębsze zapadnięcie się poszczególnych części ciała w materac, a przy tym daje im doskonałe podparcie. Skutkiem tego jest lepsze ułożenie kręgosłupa i zmniejszenie nacisku na całe ciało. 3. Komfort w każdym miejscuW przeciwieństwie do tradycyjnych materaców z ograniczonymi strefami komfortu nasza nakładka oferuje wygodę na całej powierzchni, nawet w rogu lub na krawędzi. Dzięki temu nie musisz wciąż zmieniać pozycji i przewracać się z boku na bok podczas snu. Co więcej, poruszanie się na macie nie generuje dźwięków. 4. Łatwa do utrzymania w czystościW toku użytkowania na materacu zbiera się dużo potu i innych zabrudzeń, lecz dzięki praktycznemu, biegnącemu naokoło suwakowi możesz bez trudu zdjąć i wyprać pokrowiec, co ułatwia utrzymanie maty w czystości. Zalecamy regularne wietrzenie nakładki na materac, gdyż pomoże to przedłużyć jej żywotność. Kolor: biały i niebieski Materiał: pianka memory foam visco D30 Materiał pokrowca: 100% poliester Wymiary całkowite: 140 x 200 x 6 cm (dł. x szer. x gr.) Grubość pianki: 4 cm Grubość górnej warstwy pianki: 1 cm Grubość dolnej warstwy pianki: 1 cm Pokrowiec z możliwością prania Zamek błyskawiczny dookoła Waga 5 kg

 

Informacje o Nakładka na materac, 140×200 cm, pianka memory visco, 6 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Akcesoria do łóżek
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Nakładka na materac, 140×200 cm, pianka memory visco, 6 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *