poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Ogrodowy domek do zabawy z piaskownicą, drewno sosnowe FSC

Ogrodowy domek do zabawy z piaskownicą, drewno sosnowe FSC

Cena regularna: 942.59 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Ogrodowy domek do zabawy z piaskownicą, drewno sosnowe FSC, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Ogrodowy domek do zabawy z piaskownicą, drewno sosnowe FSC

Zafunduj swoim maluchom fajne miejsce do spędzania czasu dzięki domkowi/piaskownicy z litego drewna! Wykonany z impregnowanego drewna z certyfikatem FSC domek jest stabilny, trwały i wyjątkowo mocny. Impregnowane, lite drewno sosnowe charakteryzuje się odpornością na butwienie, insekty i niekorzystne warunki pogodowe. Domek ma wbudowaną piaskownicę. Twoje dzieci mogą przynieść swoje zabawki i cieszyć się beztroską zabawą w domku lub wokół niego! Montaż domku jest łatwy. Prosimy mieć na uwadze, że drewno to produkt naturalny i może wykazywać niewielkie niedoskonałości. Podłoga nie jest częścią zestawu. Certyfikat TÜVProdukt został przetestowany i zatwierdzony przez akredytowane laboratorium TÜV Rheinland.Numer certyfikatu: 0000057743Materiał: lite, impregnowane na zielono drewno sosnowe (z certyfikatem FSC) Wymiary całkowite: 128 x 120 x 145 cm (szer. x gł. x wys.) Wymiary piaskownicy: 120 x 110 x 28 cm (szer. x gł. x wys.) Produkt odporny na butwienie i insekty Trwały i łatwy w utrzymaniu Certyfikat TÜV Produkt został przetestowany i zatwierdzony przez akredytowane laboratorium TÜV Rheinland. Numer certyfikatu: 0000057743 Waga 59 kg

 

Informacje o Ogrodowy domek do zabawy z piaskownicą, drewno sosnowe FSC

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zabawki do ogrodu dla dzieci
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Ogrodowy domek do zabawy z piaskownicą, drewno sosnowe FSC, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *