piątek, 23 lipca
Shadow

Ogrodowy stół jadalniany, stal, 80 x 80 x 72 cm, ciemnoszary

Ogrodowy stół jadalniany, stal, 80 x 80 x 72 cm, ciemnoszary

Cena regularna: 742.95 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Ogrodowy stół jadalniany, stal, 80 x 80 x 72 cm, ciemnoszary, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Ogrodowy stół jadalniany, stal, 80 x 80 x 72 cm, ciemnoszary

Metalowy stół jadalniany cechuje się konstrukcją z listew i doda odrobinę industrialnego stylu Twojemu tarasowi, ogrodowi lub jadalni. Ten nowoczesny mebel świetnie nadaje się do tego, by zjeść przy nim posiłek z rodziną lub ze znajomymi. Stół jadalniany zostały wykonany z wytrzymałej stali o powłoce elektroforetycznej i proszkowej. Powłoka elektroforetyczna sprawia, że stół jest odporny na rdzę, warunki atmosferyczne oraz długotrwałe użytkowanie na zewnątrz, podczas gdy powłoka proszkowa zwiększa jego trwałość. Mebel jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Montaż stołu jest prosty.Kolor: ciemnoszary Materiał: stal o powłoce elektroforetycznej i proszkowej Wymiary: 80 x 80 x 72 cm (dł. x szer. x wys.) Konstrukcja z listew Odporny na warunki pogodowe i rdzę Produkt odpowiedni do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz Łatwy montaż Waga 12 kg

 

Informacje o Ogrodowy stół jadalniany, stal, 80 x 80 x 72 cm, ciemnoszary

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Stoły ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Ogrodowy stół jadalniany, stal, 80 x 80 x 72 cm, ciemnoszary, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *