czwartek, 5 sierpnia
Shadow

Plac zabaw z drabinką, zjeżdżalnią i huśtawkami, drewno FSC

Plac zabaw z drabinką, zjeżdżalnią i huśtawkami, drewno FSC

Cena regularna: 4868.36 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Plac zabaw z drabinką, zjeżdżalnią i huśtawkami, drewno FSC, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Plac zabaw z drabinką, zjeżdżalnią i huśtawkami, drewno FSC

Dzięki temu wysokiej jakości zestawowi do zabawy z certyfikatem TÜV możesz zamienić swoje podwórko w fascynujący plac zabaw dla najmłodszych! Solidna rama została wykonana z impregnowanego, litego drewna sosnowego z certyfikatem FSC. Drewniany plac zabaw jest niezwykle mocny, trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Huśtawki są przymocowane do ramy za pomocą wytrzymałych, metalowych haków, a kolorowe uchwyty zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni, gdy ich dzieci bawią się na zestawie spełniającym najnowsze standardy bezpieczeństwa. Komplet składa się z solidnej, drewnianej ramy, zjeżdżalni falistej, 2 huśtawek oraz elementów do wspinaczki. Twoje maluchy mogą zaprosić swoich przyjaciół do wspólnej zabawy. Prosimy mieć na uwadze, że drewno jest produktem naturalnym i może wykazywać pewne niedoskonałości. Do montażu potrzebna jest wiertarka. Aby zapewnić sztywność konstrukcji, niektóre z otworów zostały już wywiercone, a inne powinno się wywiercić w trakcie montażu. Certyfikat TÜVProdukt został przetestowany i zatwierdzony przez akredytowane laboratorium TÜV Rheinland.Numer certyfikatu: 0000057743Materiał: lite, impregnowane na zielono drewno sosnowe (odporne na niszczenie i owady) Wymiary całkowite: 471 x 356 x 265 cm (dł. x szer. x wys.) Długość zjeżdżalni: 175 cm Trwały i łatwy w utrzymaniu Wysokiej jakości plac zabaw do wspinaczki, zjeżdżania, huśtania się itp. Liczba użytkowników: 9 Maksymalna waga jednego użytkownika: 50 kg Certyfikat FSC Cechy produktu: 1 x drewniana wieża z zadaszeniem 2 x huśtawka (z regulowanymi linkami) 1 x falista zjeżdżalnia 1 x pochyła drabinka 1 x ścianka wspinaczkowa z kamieniami podporowymi Uwaga: kotwy gruntowe nie są dołączone Certyfikat TÜV Produkt został przetestowany i zatwierdzony przez akredytowane laboratorium TÜV Rheinland. Numer certyfikatu: 0000057743 OSTRZEŻENIE: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy. OSTRZEŻENIE: Wyłącznie do użytku domowego. OSTRZEŻENIE: Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Waga 205 kg

 

Informacje o Plac zabaw z drabinką, zjeżdżalnią i huśtawkami, drewno FSC

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zabawki do ogrodu dla dzieci
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Plac zabaw z drabinką, zjeżdżalnią i huśtawkami, drewno FSC, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *