sobota, 19 czerwca
Shadow

Poduszki na sofę z palet, tkanina, jasnobrązowy patchwork

Poduszki na sofę z palet, tkanina, jasnobrązowy patchwork

Cena regularna: 804.26 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Poduszki na sofę z palet, tkanina, jasnobrązowy patchwork, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Poduszki na sofę z palet, tkanina, jasnobrązowy patchwork

Nasza poduszka na sofę z palet będzie idealnym miejscem do relaksu i rozkoszowania się czasem wolnym w maksymalnym komforcie. Poduszka na palety ma unikatowy design i wprowadzi nieco egzotyki do Twojego domu. Dzięki obiciu z bawełny i grubemu wypełnieniu poduszka jest miękka i wygodna. Wspaniały odcień wniesie kolorowy akcent do wystroju Twojego domu. Poduszka będzie idealna do oglądania filmów z rodziną, grania w gry wideo, a także korzystania z pięknej pogody na werandzie. Uwaga: wzór patchworkowy może się różnić na poszczególnych egzemplarzach, dzięki czemu każdy z nich jest wyjątkowy. Dostawa odbywa się losowo.Kolor: jasnobrązowy Materiał obicia: tkanina (100% bawełna) Materiał wypełnienia: gąbka, poliester Wymiary całkowite: 120 x 80 x 39 cm (szer. x gł. x wys.) Wymiary poduszki na oparcie: 120 x 14 x 24 cm (szer. x gł. x wys.) Wymiary poduszki na siedzisko: 120 x 66 x 12 cm (szer. x gł. x wys.) Uwaga: wzór patchworkowy może się różnić pomiędzy poszczególnymi elementami Waga 12.96 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Poduszki na sofę z palet, tkanina, jasnobrązowy patchwork

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Poduszki ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Poduszki na sofę z palet, tkanina, jasnobrązowy patchwork, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *