środa, 23 czerwca
Shadow

Półka na buty, 70x32x46 cm, lite drewno akacjowe

Półka na buty, 70x32x46 cm, lite drewno akacjowe

Cena regularna: 366.48 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Półka na buty, 70x32x46 cm, lite drewno akacjowe, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Półka na buty, 70x32x46 cm, lite drewno akacjowe

Ten kompaktowy, drewniany stojak na buty jest idealny do uporządkowania i ułożenia obuwia w sposób, który pozwala na łatwe wyjęcie dowolnej pary. Naturalny kolor drewna doda wystrojowi Twoich wnętrz rustykalnego charakteru. Wykonana z wysokiej jakości drewna akacjowego półka na buty charakteryzuje się doskonałą trwałością. Dodatkowo, mocny blat wytrzyma Twoją wagę i możesz na nim usiąść, by zdjąć lub założyć buty, dzięki czemu stojak na buty wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością. Mebel może być używany również jako ławka. Regał na buty jest łatwy w montażu. Można go bez trudu wyczyścić wilgotną ściereczką.Kolor: naturalny kolor drewna Materiał: lite drewno akacjowe (olejowane) Wymiary: 70 x 32 x 46 cm (szer. x gł. x wys.) Z 2 półkami i mocnym blatem Charakterystyczna konstrukcja z listew Waga 19.4 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Półka na buty, 70x32x46 cm, lite drewno akacjowe

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Szafki i półki na buty
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Półka na buty, 70x32x46 cm, lite drewno akacjowe, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *