sobota, 19 czerwca
Shadow

Rama łóżka z LED, czarna, sztuczna skóra, 100 x 200 cm

Rama łóżka z LED, czarna, sztuczna skóra, 100 x 200 cm

Cena regularna: 815.67 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Rama łóżka z LED, czarna, sztuczna skóra, 100 x 200 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Rama łóżka z LED, czarna, sztuczna skóra, 100 x 200 cm

Rama łóżka z 2 kolorowymi paskami LED charakteryzuje się subtelnym, ale eleganckim designem, wnosząc urok do wystroju Twojej sypialni. Rama łóżka została wykonana ze stali i drewna sosnowego, co sprawia że jest wyjątkowo wytrzymała i trwała. Dodatkowo tapicerowana jest skórą ekologiczną i wyściełana pianką, która zapewnia poczucie komfortu i relaksu. Do ramy pasować będzie materac o wymiarach 100 x 200 cm. Mebel jest łatwy do czyszczenia i montażu. Poza tym możesz wygodnie regulować moc, jasność i różne, migające kolory paska świetlnego LED za pomocą dołączonego, w pełni funkcjonalnego, 24-klawiszowego pilota, aby stworzyć oszałamiający pokaz świetlny. Prosimy mieć na uwadze, że w skład dostawy wchodzi tylko rama łóżka; materac nie jest dołączony. Pasujący materac możesz znaleźć w naszym sklepie.Rama łóżka: Kolor: czarny Materiał: sztuczna skóra (80% PVC, 10% bawełna, 10% poliester), pianka, sklejka, stal, drewno sosnowe Wymiary ogólne: 209,5 x 105 x 80 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary pasującego materaca: 100 x 200 cm (szer. x dł.); materac nie jest częścią przesyłki Wysokość powierzchni spania nad ziemią: 26,5 cm Wymagany montaż: tak Taśma LED: Moc: 2,8 W Pilot z 24 przyciskami umożliwia włączanie, wyłączanie, regulację jasności i zmianę kolorów Waga 18.58 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Rama łóżka z LED, czarna, sztuczna skóra, 100 x 200 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Ramy do łóżek
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Rama łóżka z LED, czarna, sztuczna skóra, 100 x 200 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *