środa, 23 czerwca
Shadow

Regał na książki, dąb sonoma, 60 x 24 x 74,5 cm, płyta wiórowa

Regał na książki, dąb sonoma, 60 x 24 x 74,5 cm, płyta wiórowa

Cena regularna: 228.14 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Regał na książki, dąb sonoma, 60 x 24 x 74,5 cm, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Regał na książki, dąb sonoma, 60 x 24 x 74,5 cm, płyta wiórowa

Kompaktowa i funkcjonalna biblioteczka o prostej formie będzie pasować do Twojego domu i wzbogaci każdy wystrój wnętrza. Wykonany z wysokiej jakości płyty regał na książki jest niezwykle trwały i stabilny, przez co posłuży przez lata. Dzięki 2-poziomowej konstrukcji i mocnemu blatowi można w nim przechowywać różne rzeczy, takie jak książki, płyty DVD i CD, kolekcję gier, dokumenty oraz przedmioty dekoracyjne. Co więcej, ta wszechstronna biblioteczka posłuży także jako szafka boczna, tworząc idealne rozwiązanie do przechowywania w mieszkaniu. Produkt jest łatwy w montażu i można go bez trudu wyczyścić wilgotną ściereczką.Kolor: dąb sonoma Materiał: płyta wiórowa Wymiary całkowite: 60 x 24 x 74,5 cm (dł. x szer. x wys.) 2-poziomowa konstrukcja Produkt solidny i stabilny Łatwe czyszczenieWaga 11.5 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Regał na książki, dąb sonoma, 60 x 24 x 74,5 cm, płyta wiórowa

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Regały i Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Regał na książki, dąb sonoma, 60 x 24 x 74,5 cm, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *