czwartek, 5 sierpnia
Shadow

Rozkładany namiot imprezowy z 4 siatkowymi ściankami, 3 x 3 m

Rozkładany namiot imprezowy z 4 siatkowymi ściankami, 3 x 3 m

Cena regularna: 558.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Rozkładany namiot imprezowy z 4 siatkowymi ściankami, 3 x 3 m, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Rozkładany namiot imprezowy z 4 siatkowymi ściankami, 3 x 3 m

Składany namiot z siatkowymi ściankami bocznymi jest idealny dla osób, które chcą ochronić się przed owadami, a przy tym nie zasłaniać widoków podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pawilon posłuży do szerokiej gamy imprez na świeżym powietrzu, takich jak pokazy, wesela, przyjęcia, grille, festiwale itd. Wykonanie z mocnej, powlekanej proszkowo stali gwarantuje dużą wytrzymałość. Zadaszenie z PE jest odporne na wodę i promieniowanie UV. Namiot ma cztery siatkowe ścianki boczne, które ochronią Cię przed irytującymi owadami. Jedna ze ścian ma zamykane na suwak wejście, dzięki czemu można z łatwością wchodzić i wychodzić z namiotu. Pawilon jest składany, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Można go bez trudu rozstawić za pomocą załączonych akcesoriów montażowych.Kolor: biały i czarny Materiał zadaszenia: PE Materiał ścianek bocznych: 100% poliester Materiał ramy: kryta proszkowo stal Wymiary: 3 x 3 x 2,55 m (dł. x szer. x wys.) Wysokość okapu nad ziemią: 2 m Produkt odporny na wodę i promieniowanie UV 4 siatkowe ściany boczne, z których jedna ma zapinane na zamek wejście Przesyłka zawiera akcesoria montażowe Waga 7 kg

 

Informacje o Rozkładany namiot imprezowy z 4 siatkowymi ściankami, 3 x 3 m

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Namioty ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Rozkładany namiot imprezowy z 4 siatkowymi ściankami, 3 x 3 m, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *