poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Składany namiot imprezowy, 3 x 9 m, antracytowy

Składany namiot imprezowy, 3 x 9 m, antracytowy

Cena regularna: 1380.37 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Składany namiot imprezowy, 3 x 9 m, antracytowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Składany namiot imprezowy, 3 x 9 m, antracytowy

Nasz składany namiot jest idealny do wykorzystania podczas różnych imprez na świeżym powietrzu, takich jak pokazy, targi, imprezy sportowe, wesela, przyjęcia, grille, wyjazdy kempingowe, festiwale itp. Namiot ogrodowy posiada dach wykonany z tkaniny Oxford z powłoką PVC, odporną na promieniowanie UV i wodę i dlatego jest idealny do używania na świeżym powietrzu. Rama wykonana została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu namiot ogrodowy jest stabilny i trwały. Namiot jest składany, co ułatwia przechowywanie i transport. Jest łatwy w montażu. Uwaga: zalecamy zastosowanie sprayu impregnującego, jeśli namiot ma być narażony na intensywne opady deszczu. Kolor: antracytowy Materiał ramy: kryta proszkowo stal Materiał dachu: tkanina Oxford 600D powlekana PVC Wymiary: 9 x 3 x 3,15 m (dł. x szer. x wys.) Wysokość okapu nad ziemią: 2,35 m Produkt odporny na wodę i promieniowanie UV W zestawie 6 lin i 12 szpikulców do mocowania w ziemi Materiał: Poliester: 100% Waga 40 kg

 

Informacje o Składany namiot imprezowy, 3 x 9 m, antracytowy

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Namioty ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Składany namiot imprezowy, 3 x 9 m, antracytowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *