sobota, 19 czerwca
Shadow

Składany namiot z 8 ścianami bocznymi, 3 x 9 m, biały

Składany namiot z 8 ścianami bocznymi, 3 x 9 m, biały

Cena regularna: 1762.54 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Składany namiot z 8 ścianami bocznymi, 3 x 9 m, biały, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Składany namiot z 8 ścianami bocznymi, 3 x 9 m, biały

Nasz składany namiot jest idealny do wykorzystania podczas różnych imprez na świeżym powietrzu, takich jak pokazy, targi, imprezy sportowe, wesela, przyjęcia, grille, wyjazdy kempingowe, festiwale itp. Namiot ogrodowy posiada dach wykonany z tkaniny Oxford z powłoką PVC, odporny na promieniowanie UV i wodę i dlatego jest idealny do używania na świeżym powietrzu. Namiot ma 8 ścian bocznych, z których dwie mają zapinane na zamek wejście ułatwiające dostęp. Rama wykonana została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu namiot ogrodowy jest stabilny i trwały. Namiot można złożyć, co ułatwia przechowywanie i transport. Montaż jest łatwy. Prosimy mieć na uwadze, że zalecamy zastosowanie sprayu impregnującego, który tworzy warstwę zabezpieczającą przed działaniem wody, jeśli altana będzie wystawiona na opady deszczu. Tego produktu NIE WOLNO używać podczas złej pogody, takiej jak silny wiatr, intensywne opady deszczu lub śniegu, burza, itp. (nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe na skutek niekorzystnych warunków pogodowych)Kolor: biały Materiał dachu: tkanina Oxford 600D z powłoką PVC Materiał ścian bocznych: tkanina Oxford 210D Materiał ramy: malowana proszkowo stal Wymiary: 9 x 3 x 3,15 m (dł. x szer. x wys.) Wysokość okapu nad ziemią: 2,35 m Produkt odporny na wodę i promieniowanie UV 8 ścian bocznych, z których dwie mają zapinane na zamek wejście W zestawie 6 lin i 12 szpikulców do mocowania w ziemi Materiał: Poliester: 100% Waga 45.92 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Składany namiot z 8 ścianami bocznymi, 3 x 9 m, biały

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Namioty ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Składany namiot z 8 ścianami bocznymi, 3 x 9 m, biały, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *