piątek, 23 lipca
Shadow

Skrzynia ogrodowa z impregnowanego drewna, 197x106x48 cm

Skrzynia ogrodowa z impregnowanego drewna, 197x106x48 cm

Cena regularna: 828.51 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Skrzynia ogrodowa z impregnowanego drewna, 197x106x48 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Skrzynia ogrodowa z impregnowanego drewna, 197x106x48 cm

Drewniana skrzynia ogrodowa będzie idealna dla entuzjastów pielęgnowania ogrodu, którzy chcą założyć nową rabatkę. Skrzynia ma prosty, rustykalny styl i doda odrobinę naturalnego koloru do Twojej przestrzeni na zewnątrz. Wykonano ją z solidnego, impregnowanego drewna sosnowego, dzięki czemu jest odporna na różne warunki pogodowe i nadaje się do użytkowania na zewnątrz. Montaż jest bardzo prosty. Prosimy mieć na uwadze, że drewno jest materiałem naturalnym i może wykazywać pewne niedoskonałości.Kolor: zielony Materiał: impregnowane na zielono drewno sosnowe (odporne na niszczenie) Wymiary: 197x 106 x 48 cm (szer. x gł. x wys.) Solidna drewniana konstrukcja Bez dna Produkt odporny na czynniki pogodowe Doskonale sprawdzi się na zewnątrz Łatwy montaż Waga 44 kg

 

Informacje o Skrzynia ogrodowa z impregnowanego drewna, 197x106x48 cm

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Szafy i skrzynie ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Skrzynia ogrodowa z impregnowanego drewna, 197x106x48 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *