środa, 23 czerwca
Shadow

Stelaż do łóżka z 28 listwami, 7 stref, 80 x 200 cm

Stelaż do łóżka z 28 listwami, 7 stref, 80 x 200 cm

Cena regularna: 444.93 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stelaż do łóżka z 28 listwami, 7 stref, 80 x 200 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stelaż do łóżka z 28 listwami, 7 stref, 80 x 200 cm

Dzięki naszemu komfortowemu stelażowi listwowemu pokochasz swoje łóżko jeszcze mocniej! Składający się z obramowania z litego drewna bukowego i brzozowych listew stelaż jest mocny i trwały. 7 stref komfortu zapewnia optymalne podparcie ciała. Oba końce listew zamocowane są w uchwytach z kauczuku SBS, co oferuje lepszą stabilność całej konstrukcji. Dzięki 4 regulowanym, podwójnym listwom w strefie centralnej twardość stelaża może zostać dostosowana do Twoich potrzeb. Części pod głową i pod nogami także są regulowane, co umożliwia wygodne czytanie i oglądanie telewizji. Montaż jest łatwy. Prosimy mieć na uwadze, że przesyłka obejmuje tylko stelaż łóżka; materac i rama łóżka nie są częścią zestawu.Materiał: rama z litego drewna bukowego + brzozowe listwy Wymiary: 195 x 80 x 9 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary odpowiedniego materaca: 80 x 200 cm (szer. x dł.); materac nie jest częścią przesyłki Z 28 listwami (4 podwójne listwy o regulowanej twardości) Z taśmą wzmacniającą środek Z nasadkami z kauczuku SBS, przytrzymującymi listwy Regulowana wysokość w części pod głową i pod nogami Prosty montaż Waga 15 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stelaż do łóżka z 28 listwami, 7 stref, 80 x 200 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Stelaże do łóżek
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stelaż do łóżka z 28 listwami, 7 stref, 80 x 200 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *