poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Stół barowy i taborety z litego drewna, 5 elementów

Stół barowy i taborety z litego drewna, 5 elementów

Cena regularna: 1689.81 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół barowy i taborety z litego drewna, 5 elementów, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół barowy i taborety z litego drewna, 5 elementów

Zestaw składający się z 1 stołu i 4 taboretów stanowi jednocześnie praktyczny i dekoracyjny dodatek do każdego domu, baru lub restauracji. Stół barowy ma blat z płyty MDF i drewniane nogi, a taborety zostały w całości wykonane z litego drewna, dzięki czemu są wytrzymałe i trwałe. Zestaw barowy został przeszlifowany, pomalowany i polakierowany, co nadało mu piękny i wyrafinowany wygląd. Stół i taborety łatwo wyczyścić za pomocą wilgotnej szmatki. Montaż jest łatwy.Kolor: brązowy i biały Materiał stołu: blat z MDF fornirowany drewnem + nogi z litego drewna Materiał taboretu: lite drewno Wymiary stołu: 108 x 60 x 91 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary taboretu: 45 x 23 x 60 cm (szer. x gł. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Łatwy montaż Przesyłka zawiera: 1 x stół barowy, 4 x stołek barowy Waga 38 kg

 

Informacje o Stół barowy i taborety z litego drewna, 5 elementów

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki barowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół barowy i taborety z litego drewna, 5 elementów, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *