sobota, 19 czerwca
Shadow

Stół do jadalni z drewna odzyskanego, 115x60x76 cm

Stół do jadalni z drewna odzyskanego, 115x60x76 cm

Cena regularna: 1290.53 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół do jadalni z drewna odzyskanego, 115x60x76 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół do jadalni z drewna odzyskanego, 115x60x76 cm

Stół w starym stylu z drewna odzyskanego będzie unikatowym dodatkiem do Twojej kuchni lub jadalni. Solidna, drewniana konstrukcja zapewnia mu stabilność. Mebel wykonany został z drewna pochodzącego z odzysku, co oznacza że będzie nietypowy i nieco inny od pozostałych. Wykonane z odzyskanego drewna meble posiadają cechy charakterystyczne dla jego różnych rodzajów takich jak drewno tekowe, palisander indyjski, mango, akacja. Odzyskane drewno jest solidne, stabilne, trwałe i piękne. Oznaki zużycia i widoczna struktura drewna nadają każdemu meblowi swoją własną historię i wyjątkowy wygląd. Stół został wykonany ręcznie. Kunszt rzemiosła dodaje mu spektakularnego stylu retro. Każdy etap produkcji produkcji jak szlifowanie, malowanie i łączenie ze sobą elementów, przygotowany został z najwyższą starannością. Ważna informacja: kolory poszczególnych stołów mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest niepowtarzalny. Wysyłka odbywa się losowo.Kolor: wielokolorowy Materiał: lite drewno z odzysku Wymiary: 115 x 60 x 76 cm (dł. x szer. x wys.) Produkt w całości wykonany ręcznie Produkt polerowany, częściowo malowany i woskowany Waga 22 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stół do jadalni z drewna odzyskanego, 115x60x76 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoły
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół do jadalni z drewna odzyskanego, 115x60x76 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *