środa, 23 czerwca
Shadow

Stół do jadalni z litego drewna odzyskanego, 120x60x76 cm

Stół do jadalni z litego drewna odzyskanego, 120x60x76 cm

Cena regularna: 1106.58 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół do jadalni z litego drewna odzyskanego, 120x60x76 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół do jadalni z litego drewna odzyskanego, 120x60x76 cm

Ten stół w stylu vintage będzie niepowtarzalnym dodatkiem do Twojej kuchni lub jadalni. Jego solidna drewniana konstrukcja sprawia, że jest stabilny i wytrzymały. Ten stół wykonany jest z litego drewna z odzysku, co oznacza, że każdy mebel jest wyjątkowy i nieco inny od drugiego. Meble wykonane z odzyskanego drewna mają cechy różnych gatunków drewna, takich jak sheesham, teakowego, palisandru, drewno mangowego i akacjowego. Drewno z odzysku jest solidne, stabilne, trwałe i piękne. Znaki zużycia i widoczna faktura sprawiają, że każdy mebel jest wyjątkowy i nieco inny od następnego. Blat został wykonany ręcznie, co nadaje mu spektakularny styl retro. Każdy etap produkcji jest przeprowadzany z najwyższą starannością: malowanie, polerowanie czy też lakierowanie. Stół można łatwo przesuwać w dowolne miejsce. Ważna uwaga: kolory różnią się w zależności od mebla, dzięki czemu każdy z naszych stołów jest wyjątkowy. Dostawa jest losowa.Kolor: wielokolorowy Materiał: blat z litego drewna z odzysku + stalowe nogi Wymiary: 120 x 60 x 76 cm (dł. x szer. x wys.) Polerowane, częściowo malowane i lakierowane Waga 19 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stół do jadalni z litego drewna odzyskanego, 120x60x76 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoły
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół do jadalni z litego drewna odzyskanego, 120x60x76 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *