piątek, 23 lipca
Shadow

Stół jadalniany, 200x100x75 cm, lite drewno sheesham

Stół jadalniany, 200x100x75 cm, lite drewno sheesham

Cena regularna: 2907.63 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół jadalniany, 200x100x75 cm, lite drewno sheesham, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół jadalniany, 200x100x75 cm, lite drewno sheesham

Ten stylowy stół jadalniany cechuje się industrialnym stylem i będzie wyjątkowym dodatkiem do Twojej kuchni lub jadalni. Ten stół został wykonany z litego drewna sheesham, tropikalnego drewna liściastego, które słynie z bogatych słojów, znanego również jako palisander indyjski lub drzewo różane. Stół do jadalni jest w całości zrobiony ręcznie, a każdy etap procesu produkcji jest wykonywany z największą starannością, czy to polerowanie, malowanie czy lakierowanie. Stalowe nogi i poprzeczna rama uzupełniają industrialny wygląd mebla, i wzmacniają jego konstrukcję. Stół jadalniany jest prosty w montażu. Ważna uwaga: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy ze stołów jest wyjątkowy; dostawa odbywa się losowo.Materiał: blat z litego drewna sheesham + nogi z malowanego proszkowo żelaza Wymiary: 200 x 100 x 75 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 55 kg

 

Informacje o Stół jadalniany, 200x100x75 cm, lite drewno sheesham

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoły do jadalni
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół jadalniany, 200x100x75 cm, lite drewno sheesham, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *