sobota, 19 czerwca
Shadow

Stołek z litego drewna z odzysku, 28 x 28 x 40 cm

Stołek z litego drewna z odzysku, 28 x 28 x 40 cm

Cena regularna: 375.05 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stołek z litego drewna z odzysku, 28 x 28 x 40 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stołek z litego drewna z odzysku, 28 x 28 x 40 cm

Wytrzymały stołek to ponadczasowy dodatek do Twojego domu. Stołek wykonany jest z litego drewna z recyklingu, które ma właściwości różnych gatunków drewna, takich jak mahoń, drewno tekowe, mango, akacja itp. Na powierzchni drewna można zauważyć wgłębienia pozostawione przez gwoździe, śruby i rygle wraz z innymi niedoskonałościami, które podkreślają autentyczność materiału. Wszelkie niedoskonałości świadczą o historii użytkowania drewna i nigdy nie są one tworzone celowo. Drewno pochodzi z drzew zwalonych w wyniku działania czynników naturalnych, drewnianych łodzi, domów itp. Każdy element tego mebla jest wyjątkowy i nieco inny od drugiego. Ślady wcześniejszego użytkowania oraz kunsztowne, całkowicie ręczne wykonanie tego stołka podkreślają jego spektakularny wygląd w stylu vintage i sprawiają, że produkt jest niepowtarzalny. Każdy etap produkcji został przygotowany ze starannością. Ważna informacja: kolory poszczególnych stołków różnią się, co sprawia, że każdy z nich będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno z odzysku Wymiary: 28 x 28 x 40 cm (szer. x gł. x wys.) Ręczne wykonanie Waga 12 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stołek z litego drewna z odzysku, 28 x 28 x 40 cm

Kategoria: Meble > Krzesła do domu > Stołki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stołek z litego drewna z odzysku, 28 x 28 x 40 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *