środa, 23 czerwca
Shadow

Stolik kawowy 120 x 60 x 40 cm lite drewno mango

Stolik kawowy 120 x 60 x 40 cm lite drewno mango

Cena regularna: 1477.32 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy 120 x 60 x 40 cm lite drewno mango, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy 120 x 60 x 40 cm lite drewno mango

Stolik kawowy o rustykalnym uroku będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego domu. Solidny blat zapewnia stabilną, bezpieczną powierzchnię, na której znajdzie się miejsce na napoje, wazony z kwiatami, misy z owocami oraz inne ozdoby. Ten praktyczny stolik kawowy z 2 blatami będzie idealny, by położyć na nim urządzenia multimedialne, książki, czasopisma lub małe przedmioty, które chcesz mieć w zasięgu ręki. Dzięki solidnej konstrukcji i wykonaniu z drewna mango stolik ten jest wyjątkowo wytrzymały. Drewno mango to zwarte i mocne drewno liściaste, które ma piękne, brązowe lub złote smugi na powierzchni. Każdy etap procesu procesu produkcji, czy to polerowanie, malowanie czy lakierowanie odbywa się z największą starannością. Zrelaksuj się i spędź cudowny czas z rodziną i przyjaciółmi przy tym wyjątkowym stoliku! Ważna uwaga: kolory poszczególnych egzemplarzy są różne, dzięki czemu każdy z nich jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo. Materiał: lite drewno mango + nogi z malowanego proszkowo żelaza Wymiary: 120 x 60 x 40 cm (dł. x szer. x wys.) Z 2 blatami Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowanaWaga 26 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik kawowy 120 x 60 x 40 cm lite drewno mango

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy 120 x 60 x 40 cm lite drewno mango, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *