środa, 23 czerwca
Shadow

Stolik kawowy 120x50x30 cm lite drewno z odzysku i stal

Stolik kawowy 120x50x30 cm lite drewno z odzysku i stal

Cena regularna: 1411.74 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy 120x50x30 cm lite drewno z odzysku i stal, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy 120x50x30 cm lite drewno z odzysku i stal

Wprowadź do swojego wnętrza design inspirowany luksusowym stylem połowy XX wieku za sprawą naszej gustownej ławy z drewna odzyskanego! Ten kolorowy stolik kawowy wykonano z litego drewna odzyskanego z legarów, podłóg czy belek wspornikowych ze starych budynków przeznaczonych do rozbiórki. Oznacza to, że mebel składa się z różnych rodzajów drewna, jak sheesham (drzewo różane), sosna, tek, buk, dąb, cedr, mango, akacja itp., oraz zachowuje ich cechy charakterystyczne. Pochodzące z odzysku drewno jest już naturalnie postarzone i wysuszone, nie kurczy się więc i nie odkształca. Każdy etap procesu produkcji, jak malowanie, szlifowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z największą starannością. Kunszt rzemiosła i wyjątkowa struktura drewna czynią każdy mebel niepowtarzalnym i nieco innym od pozostałych. Ponadto montaż stolika jest łatwy. Ważna informacja: kolory i struktura poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co czyni każdy z nich jedynym w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno z odzysku i nogi ze stali malowanej proszkowo Wymiary: 120 x 50 x 30 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia malowana, szlifowana i lakierowanaWaga 25 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik kawowy 120x50x30 cm lite drewno z odzysku i stal

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy 120x50x30 cm lite drewno z odzysku i stal, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *