sobota, 19 czerwca
Shadow

Stolik kawowy, czarny, 78x78x74 cm, HDPE o wyglądzie drewna

Stolik kawowy, czarny, 78x78x74 cm, HDPE o wyglądzie drewna

Cena regularna: 527.62 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy, czarny, 78x78x74 cm, HDPE o wyglądzie drewna, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy, czarny, 78x78x74 cm, HDPE o wyglądzie drewna

Szukasz czegoś bardziej wyrafinowanego i atrakcyjnego do swojej przestrzeni na świeżym powietrzu? Ten elegancki i wytrzymały stolik kawowy jest optymalnym wyborem dla Ciebie. Dzięki odpornemu na warunki atmosferyczne HDPE stolik kawowy ma wygląd litego drewna i wyjątkową trwałość. Jest tym samym łatwy do czyszczenia i odpowiedni do użytku na zewnątrz. Dzięki solidnej, stalowej ramie stolik herbaciany jest bardzo stabilny. Ponadto jest lekki i można go łatwo przestawiać. Montaż stolika jest prosty.Kolor: czarny Materiał: HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) + stal Wymiary: 78 x 78 x 74 cm (dł. x szer. x wys.) Plastik o wyglądzie przypominającym lite drewno Łatwe czyszczenie Produkt stabilny i trwały Waga 11.2 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik kawowy, czarny, 78x78x74 cm, HDPE o wyglądzie drewna

Kategoria: Więcej… > Import > SW01
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy, czarny, 78x78x74 cm, HDPE o wyglądzie drewna, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *