sobota, 19 czerwca
Shadow

Stolik kawowy w stylu vintage lite drewno 88 x 50 x 38 cm

Stolik kawowy w stylu vintage lite drewno 88 x 50 x 38 cm

Cena regularna: 959.7 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy w stylu vintage lite drewno 88 x 50 x 38 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy w stylu vintage lite drewno 88 x 50 x 38 cm

Ten stolik kawowy w stylu vintage, wykonany z litego drewna akacjowego, emanuje starodawnym urokiem i będzie wspaniałym dodatkiem do wystroju Twojeg wnętrza. Stolik do kawy wykonano z drewna akacjowego o pięknym wykończeniu. Poprzez szlifowanie, malowanie i lakierowanie nadano mu szlachetny wygląd. Mebel został w całości wykonany ręcznie, a piękna struktura drewna czyni każdy jego egzemplarz nieco innym od pozostałych. Stabilna i solidna powierzchnia blatu posłuży jako miejsce do postawienia napojów, kosza z owocami bądź przedmiotów dekoracyjnych. Stolik posiada 1 szufladę i 1 półkę, które zapewniają sporą przestrzeń na gazety, książki, piloty i inne przedmioty, które chcesz mieć pod ręką. Montaż jest prosty. Uwaga: kolory poszczególnych mebli mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno akacjowe Wymiary: 88 x 50 x 38 cm (szer. x gł. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Z 1 szufladą i 1 półką Łatwy montażWaga 24 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik kawowy w stylu vintage lite drewno 88 x 50 x 38 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy w stylu vintage lite drewno 88 x 50 x 38 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *