czwartek, 5 sierpnia
Shadow

Stolik kawowy z 3 szufladami, lite drewno mango, 90x50x35 cm

Stolik kawowy z 3 szufladami, lite drewno mango, 90x50x35 cm

Cena regularna: 1287.66 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy z 3 szufladami, lite drewno mango, 90x50x35 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy z 3 szufladami, lite drewno mango, 90x50x35 cm

Stolik kawowy wykonany z drewna mango, w spektakularnym stylu vintage będzie dekoracyjnym i praktycznym dodatkiem do wystroju wnętrza. Ręcznie wykonany z drewna mango stolik będzie solidny, stabilny, trwały i piękny. Każdy etap procesu, taki jak szlifowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzony został z największą starannością. Rzemiosło i piękna struktura drewna czynią każdy mebel jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym, a co za tym idzie nieco innym od reszty. Na solidnym blacie postawisz napoje, przekąski, lampy oraz przedmioty dekoracyjne. W 3 przestronnych szufladach znajdzie się przestrzeń na drobne przedmioty, takie jak notes, klucze, długopisy, piloty i inne drobiazgi, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Stalowe nogi zapewnią stabilność i dodadzą charakteru stylu retro. Montaż jest prosty. Ważna informacja: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: blat z litego drewna mango + stalowe nogi Wymiary: 90 x 50 x 35 cm (dł. x szer. x wys.) Produkt szlifowany, malowany i lakierowany Z 3 szufladami W całości wykonany ręcznie Łatwy montaż Waga 21 kg

 

Informacje o Stolik kawowy z 3 szufladami, lite drewno mango, 90x50x35 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy z 3 szufladami, lite drewno mango, 90x50x35 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *