wtorek, 15 czerwca
Shadow

Stolik kawowy z detalami w stylu chindi bambus wielokolorowy

Stolik kawowy z detalami w stylu chindi bambus wielokolorowy

Cena regularna: 667.37 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy z detalami w stylu chindi bambus wielokolorowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy z detalami w stylu chindi bambus wielokolorowy

Ten stolik kawowy o prostokątnym blacie jest zarazem stylowy i praktyczny. Egzotyczny wygląd sprawi, że produkt stanie się centralnym punktem dowolnego pomieszczenia. Ten stolik wykonany jest z bambusa i emanuje naturalnym urokiem. Na solidnym blacie, oplecionym pięknymi detalami w stylu chindi, możesz umieścić przedmioty dekoracyjne, takie jak kosze z owocami lub wazony, a także napoje i przekąski. Mocna stalowa rama zwiększa wytrzymałość i stabilność stolika. Uwaga: Kolory poszczególnych egzemplarzy mogą różnić się od siebie, co sprawia, że każdy stolik jest niepowtarzalny. Wysyłka odbywa się w losowo.Kolor: wielokolorowy Materiał: bambus + dekoracyjne detale plecione w stylu chindi + kryta proszkowo rama żelazna Wymiary: 78 x 50 x 45 cm (dł. x szer. x wys.) W całości wykonany ręcznieWaga 8 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik kawowy z detalami w stylu chindi bambus wielokolorowy

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy z detalami w stylu chindi bambus wielokolorowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *