sobota, 19 czerwca
Shadow

Stolik kawowy z kawałków drewna tekowego, okrągły 60 cm

Stolik kawowy z kawałków drewna tekowego, okrągły 60 cm

Cena regularna: 1464.5 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy z kawałków drewna tekowego, okrągły 60 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy z kawałków drewna tekowego, okrągły 60 cm

Piękny stolik kawowy z podstawą z drewna tekowego w nietypowym wykonaniu, wniesie rustykalny czar do wnętrza pomieszczenia, będzie także przyciągać wzrok gości. Blat wykonano z hartowanego szkła, można więc na nim postawić napoje, wazon w kwiatami i ozdoby. Sprawdzi się także jako stolik boczny. Stolik wykonany został w całości ręcznie, a dzięki wykorzystanej sztuce rzemieślniczej zyskał niesamowity, naturalny styl retro. Ważna informacja: drewno jest naturalnym produktem, dlatego kolor, struktura, wzór i kształt może być różny w zależności od wybranego elementu, co sprawia, że każdy mebel jest inny. Wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy Materiał: podstawa z drewna tekowego + blat z hartowanego szkła Wymiary blatu: 60 x 0,8 cm (śr. x gr.) Wymiary drewnianej podstawy: 50 x 40 cm (śr. x wys.) W całości wykonany ręcznie Waga 29 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik kawowy z kawałków drewna tekowego, okrągły 60 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy z kawałków drewna tekowego, okrągły 60 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *