piątek, 23 lipca
Shadow

Stolik kawowy z odzyskanego drewna tekowego kwadratowy

Stolik kawowy z odzyskanego drewna tekowego kwadratowy

Cena regularna: 1112.26 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy z odzyskanego drewna tekowego kwadratowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy z odzyskanego drewna tekowego kwadratowy

Stolik z odzyskanego drewna tekowego będzie ponadczasowym akcesorium do Twojego domu. Blat z litego drewna zapewnia stabilną powierzchnię, na której możesz postawić napoje, wzony, kosz z owocami lub ozdoby. Sprawdzi się również jako dodatkowy, boczny blat. Egzotyczny stolik kawowy wykonano z drewna odzyskanego, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i nieco odmienny od pozostałych. Drewno odzyskane jest solidne, stabilne, trwałe i piękne. Mebel ten wykonano częściowo ręcznie, co podkreśla jego styl vintage. Każdy etap procesu produkcji przeprowadzany jest z najwyższą starannością, czy to łączenie, szlifowanie czy malowanie. Zrelaksuj się i ciesz czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi przy tym oryginalnym stoliku! Ważna informacja: kolory poszczególnych stolików mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest niepowtarzalny. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: odzyskane drewno tekowe + malowane żelazo Wymiary całkowite: 80 x 80 x 40 cm (dł. x szer. x wys.) Kolor: blat w różnych odcieniach drewna tekowego i czarne nogi Ręczne wykonanie Produkt szlifowany i częściowo malowany Sprawdzi się również jako dodatkowy blatWaga 21 kg

 

Informacje o Stolik kawowy z odzyskanego drewna tekowego kwadratowy

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy z odzyskanego drewna tekowego kwadratowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *