sobota, 19 czerwca
Shadow

Stolik konsola, 130 x 30 x 76 cm, lite drewno mango

Stolik konsola, 130 x 30 x 76 cm, lite drewno mango

Cena regularna: 1531.52 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik konsola, 130 x 30 x 76 cm, lite drewno mango, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik konsola, 130 x 30 x 76 cm, lite drewno mango

Wnieś nieco elegancji do wystroju swojego domu za sprawą naszego klasycznego stolika konsolowego! Wykonany z litego drewna mango mebel będzie znakomitym dodatkiem do Twojego wnętrza. Posłuży on również jako stolik boczny, komódka, stolik do przedpokoju, toaletka itd. Wykonany z litego, surowego drewna mango stolik ma solidny blat, na którym można umieścić przedmioty dekoracyjne, takie jak kosze z owocami czy wazony. Solidne, metalowe nogi gwarantują stabilność i trwałość, a co za tym idzie długie lata użytkowania. Drewno mango to zwarte i solidne drewno liściaste, charakteryzujące się pięknymi, brązowymi lub złotymi smugami i konturami na powierzchni. Każdy etap procesu, czy to polerowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Ponadto, 3 szuflady i dolna półka zapewniają sporą przestrzeń do przechowywania wszelkiego rodzaju mniejszych przedmiotów uporządkowanych i pod ręką. Ważna informacja: kolory poszczególnych stolików mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy. Wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy, szary i czarny Materiał: lite drewno mango z metalową ramą Wymiary: 130 x 30 x 76 cm (dł. x szer. x wys.) Z 3 szufladami i dolną półką Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 29 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik konsola, 130 x 30 x 76 cm, lite drewno mango

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Konsole i toaletki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik konsola, 130 x 30 x 76 cm, lite drewno mango, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *