sobota, 19 czerwca
Shadow

Stolik konsola, 140x35x76 cm, lite surowe drewno mango

Stolik konsola, 140x35x76 cm, lite surowe drewno mango

Cena regularna: 874.14 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik konsola, 140x35x76 cm, lite surowe drewno mango, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik konsola, 140x35x76 cm, lite surowe drewno mango

Wprowadź do swojego domu nutkę industrialnego uroku za pomocą naszej stylowej konsoli z litego drewna mango! Stolik do przedpokoju został wykonany z surowego drewna mango, gęstego i solidnego drewna liściastego o pięknych brązowych lub złotych smugach i konturach na powierzchni. Kunszt rzemiosła i wyjątkowa struktura drewna czynią każdy mebel niepowtarzalnym i nieco innym od pozostałych. Każdy etap procesu produkcji, taki jak szlifowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Co więcej, malowane proszkowo na czarno, stalowe nogi nadają stolikowi stabilność i industrialny wdzięk. Ważna informacja: kolory poszczególnych stolików mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest niepowtarzalny. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite, surowe drewno mango i malowana proszkowo stal Wymiary: 140 x 35 x 76 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 15 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik konsola, 140x35x76 cm, lite surowe drewno mango

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Konsole i toaletki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik konsola, 140x35x76 cm, lite surowe drewno mango, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *