poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Stolik nocny z szufladą, 44 x 30 x 58,5 cm, lite drewno sosnowe

Stolik nocny z szufladą, 44 x 30 x 58,5 cm, lite drewno sosnowe

Cena regularna: 252.4 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik nocny z szufladą, 44 x 30 x 58,5 cm, lite drewno sosnowe, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik nocny z szufladą, 44 x 30 x 58,5 cm, lite drewno sosnowe

Wnieś odrobinę rustykalnego stylu do wystroju Twojego domu za pomocą naszego stylowego stolika nocnego! Ta efektowna szafka ma szufladę ze skórzanym uchwytem, dzięki czemu pięknie się prezentuje i zapewnia sporą przestrzeń do przechowywania. Będzie praktycznym i dekoracyjnym dodatkiem do Twojej sypialni. Blat idealnie nadaje się do postawienia budzika, lampki do czytania, książek lub do wyeksponowania ramek z fotografiami lub innych niewielkich przedmiotów dekoracyjnych, a szuflada zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania wszelkiego rodzaju mniejszych przedmiotów, takich jak klucze, notatniki, długopisy i inne drobiazgi w uporządkowany sposób i pod ręką. Szafka pod telefon, wykonana z płyty MDF i litego drewna sosnowego, jest wyjątkowo stabilna i trwała. Stolik nocny jest łatwy w montażu.Materiał: MDF i lite drewno Wymiary: 44 x 30 x 58,5 cm (szer. x gł. x wys.) Szuflada ze skórzanym uchwytem Waga 5 kg

 

Informacje o Stolik nocny z szufladą, 44 x 30 x 58,5 cm, lite drewno sosnowe

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Stoliki nocne
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik nocny z szufladą, 44 x 30 x 58,5 cm, lite drewno sosnowe, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *