środa, 23 czerwca
Shadow

Stolik typu konsola z litego drewna mango, 90 x 35 x 76 cm

Stolik typu konsola z litego drewna mango, 90 x 35 x 76 cm

Cena regularna: 1193.56 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik typu konsola z litego drewna mango, 90 x 35 x 76 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik typu konsola z litego drewna mango, 90 x 35 x 76 cm

Stolik konsolowy w stylu retro będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego salonu, sypialni, przedpokoju itd. Stolik boczny wykonano z litego drewna mango, które zostało poddane procesom polerowania, malowania i lakierowania, lecz wciąż zachowało naturalny kolor i wygląd. Stolik jest w całości zrobiony ręcznie, a piękna struktura drewna sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i nieco inny od pozostałych. Duży blat będzie idealnym miejscem do wyeksponowania przedmiotów dekoracyjnych, ramek ze zdjęciami lub roślin doniczkowych. Przegrody mogą być używane do przechowywania czasopism, notatników, książek i innych drobiazgów. Montaż stolika jest łatwy. Ważna informacja: kolory poszczególnych stolików mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny i niepowtarzalny. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno mango Wymiary: 90 x 35 x 76 cm (dł. x szer. x wys.) Z 2 przegrodami Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowego Waga 15 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Stolik typu konsola z litego drewna mango, 90 x 35 x 76 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik typu konsola z litego drewna mango, 90 x 35 x 76 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *